registrace přihlášení newsletter

Alfabeta

2016
978-80-906561-0-9
Česky
dětská literatura
krabice, volné listy
LUSTR
Autor: Patrik Antczak

Cena: 500,00 Kč

KRESLI - STŘÍHEJ - NALEP - PŘEHNI


ALFABETA


Interaktivní knižní hra pro děti, co chtějí znát abecedu.


A jako astronaut, B jako brýle... to je Alfabeta - knižní hra Patrika Antczaka, která provede předškoláka celou abecedou. S každým písmenem zažije malé dobrodružství - pošle astronauta do vesmíru, pustí parník po Vltavě nebo se naučí dávat pozor na silnici. Díky oblíbeným aktivitám, jako jsou kreslení, stříhání a lepení, si složí celý svět.


Za pomoci typografických her vzbuzuje v dětech zájem o písmo a další symboly, jejichž kombinace je naším základním komunikačním prostředkem. Tato výtvarně bohatá kniha dovede bez jediného textu trénovat představivost, tvůrčí zručnost a samostatný rozvoj každé malé bytosti.


Interaktivní knižní hra Alfabeta Patrika Antczaka je skvělým dárkem pro tvořivé a zvídavé děti! Díky této knize se děti prostřednictvím hry jednoduše učí abecedu, a zároveň si procvičí zručnost. Krásné ilustrace zase v dětech podněcují estetické cítění. Alfabeta je oblíbená nejen u dětí, ale je respektovaná i ze strany odborné veřejnosti – před nedávnem byla oceněna ve výtvarné části ceny Zlatá stuha 2016, která je udělována nejlepším dílům pro děti a mládež, a také získala 2. místo v kategorii Učebnice pro školy všech stupňů a ostatní didaktické pomůcky v soutěži Nejkrásnější české knihy roku 2016, které uděluje Ministerstvo kultury a Památník národního písemnictví.